Anděl Páně 2

Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná. Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl – popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky.

V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem. Než se jim podaří jablko najít a vrátit tam, kam patří, bude třeba zažít velké dobrodružství a projít několika nebezpečnými situacemi. A po řadě lidských i „božských” zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění. (Falcon)

Více informací o filmu Anděl Páně 2 najdeš na ČSFD nebo IMDB.

Hrají: Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Anna Čtvrtníčková, Vica Kerekes, Vojtěch Dyk, Bolek Polívka, Marian Labuda st., Viktor Preiss, Stanislav Majer, Marek Taclík, Pavel Liška, Jiří Bartoška, Klára Issová, Jiřina Bohdalová, Roman Luknár, Veronika Žilková, Jiří Pecha, Martin Huba, Lucie Bílá, Matěj Hádek, Josef Abrhám, Karel Smyczek, Petr Čtvrtníček, Viktor Antonio, Gabriela Osvaldová, Michal Horáček, Valentýna Dvořáková, Ester Singerová, Rosalie Bártová, Hugo Kollár, Patrik Baroš, Dominika Čapková, Elisabeth Vodička, Klaudie Cikánová, Charlotta Gottová, Nelly Sofie Gottová, Zdeněk Dušek, Juraj Šimko, Jiří Fero Burda, Tomáš Stopa, Aleš Hajdalák, Karel Freund, Zdeňka Sajfertová, Lenka Barilíková Spišáková, Zdeněk Velen, Renata Rychlá, František Polívka, Anna Randárová, Judita Hansman, Barbora Palčíková, Matyáš Svoboda, Milan Němec, Růžena Merunková, Josef Pecl, Josef Wiesner, Ján Zachar, Matěj Bendík, Lukáš Bendík, Jaroslav Plesl, Alena Mihulová, Karel Vávrovec, Filip Vlastník

Režie: Jiří Strach

Žánr: pohádka

Dřívější program

Letní kinoDatumČasCena
Letní kino na Dvoře MdB Tip dne! 21. 7. 201921:30–23:0599 Kč