Až na dno

Když se v Normandii během pobytu u moře britský tajný agent James náhodně na pláži setká s podmořskou bioložkou Danielle, jejich cesty se na chvíli spojí a vytvoří se mezi nimi silné pouto. Čas jejich sblížení je však limitován právě a pouze jen na těchto pár dnů na poklidném francouzském pobřeží. Po nich přichází čas odloučení s nejistotou možného příštího setkání. John odjíždí do východní Afriky na nebezpečnou misi namířenou proti islamistickým teroristům.

Danielle vyplouvá na výzkumné lodi opačným směrem a připravuje se na riskantní sestup na dno Grónského moře. James se ocitá v zajetí džihádistů, kteří jej drží v nelidských podmínkách. Danielle se zase stává dobrovolným vězněm omezeného prostoru výzkumné lodi a podmořské ponorky. Oba sice ve zcela odlišných ale něčím si i zvláštně podobných situacích čerpají sílu ze vzpomínek na prožité společné chvíle a v nich zrozeného citu. James i Danielle se ocitají v temných hlubinách, kde je těžko někdo dokáže najít a zachránit. (CinemArt)

Více informací o filmu Až na dno najdeš na ČSFD nebo IMDB.

Hrají: James McAvoy, Alicia Vikander, Alexander Siddig, Reda Kateb, Celyn Jones, Mohamed Hakeemshady, Alex Hafner, Jean-Pierre Lorit, Loïc Corbery, Harvey Friedman, Jess Liaudin, Godehard Giese, Clémentine Baert, Jannik Schümann, Adam Quintero, Thibaut Evrard, Andrea Guasch, Julien Bouanich

Režie: Wim Wenders

Žánr: drama, romantický, thriller

Dřívější program

Letní kinoDatumČasCena
Letní kino na Dvoře MdB 26. 8. 201921:00–22:5199 Kč