Barry Seal: Nebeský gauner

Barry Seal (Tom Cruise) pracuje jako pilot dopravního letadla a rutina amerických vnitrostátních letů ho čím dále víc ubíjí. I proto nadšeně skočí po nabídce „náhodného kolemjdoucího“, z něhož se vyklube agent CIA (Domhnall Gleeson), aby pilotoval pod záštitou tajných služeb. Barryho čekají sexy přelety nad základnami kolumbijských narkobaronů, ze kterých pořizuje bohatou fotodokumentaci, nutnou pro boj s drogovými kartely. Jenže proč létat takhle naprázdno, když se můžete spojit i s protistranou a kromě fotek pro CIA vozit do Ameriky i drogy?

A proč se zároveň nestát informátorem DEA (Národní agentura pro boj s drogami), která má v oblasti také své specifické zájmy? A proč se rovnou nezapojit do jedné z největších tajných operací, které kdy americká vláda posvětila? Barry to prostě hraje na všechny světové strany a jde mu to víc než skvěle. Už dávno se přestal nudit. Má krásnou ženu, topí se v penězích a vůbec si nepřipouští, co se stane, až se tenhle domeček z karet zhroutí. A on se jednoho dne zhroutí. (CinemArt)

Více informací o filmu Barry Seal: Nebeský gauner najdeš na ČSFD nebo IMDB.

Hrají: Tom Cruise, Domhnall Gleeson, Sarah Wright, Jesse Plemons, Caleb Landry Jones, Alejandro Edda, Jayma Mays, Connor Trinneer, E. Roger Mitchell, Sharon Conley, Jayson Warner Smith, Lola Kirke, Benito Martinez, Jed Rees, Mauricio Mejía, Shaker Sangam, Juan Gaspard, Lara Grice, David Silverman, Mike Pniewski, Jonathan Yaskoff, Courtney Lakin, Mickey Sumner, Robert Pralgo, Maria Howell, Darla Delgado, Alpha Trivette, Morgan Hinkleman, April Billingsley, William Mark McCullough, Marcus Hester, Scott Poythress, Ronald Reagan (a.z.), Nancy Davis (a.z.), Muhammad Ali (a.z.), Matt Mercurio, Frank Licari

Režie: Doug Liman

Žánr: akční, komedie, krimi, thriller, Životopisný

Dřívější program

Letní kinoDatumČasCena
Letní kino na Dvoře MdB 18. 7. 201921:30–23:2599 Kč