Fakjů pane učiteli

Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami”. Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém, protože od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob.

V noci se Zeki snaží tajně prokopat ke své uloupené kořisti a během dne používá sice drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné teenagery ve třídě 10. B. Jeho upjatá, korektní kolegyně, učitelka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), sice odsuzuje jeho neortodoxní pedagogické metody, ale nemůže si pomoct a do nového „kolegy” se zamiluje. Dokonce mu pomůže vykopat něco cennějšího než je hotovost – zbytky jeho vlastní morální integrity. (CinemArt)

Více informací o filmu Fakjů pane učiteli najdeš na ČSFD nebo IMDB.

Hrají: Elyas M'Barek, Karoline Herfurth, Katja Riemann, Jana Pallaske, Alwara Höfels, Jella Haase, Lena Klenke, Max von der Groeben, Gizem Emre, Aram Arami, Uschi Glas, Margarita Broich, Christian Näthe, Bernd Stegemann, Farid Bang, Erdal Yildiz, Laura Osswald, Barbara Bauer, Irene Rindje, Ferdinand Lehmann, Runa Greiner, Jochen Strodthoff, Kyra Sophia Kahre, Bärbel Stolz, Sabine Menne, Talin Lopez, Dustin Raschdorf, Jonas Holdenrieder, Robin Reichelt, Nino Böhlau, Thalia Neumann, Alexandra Heinzmann, Valentina Pahde, Paul Triller

Režie: Bora Dagtekin

Žánr: komedie

Dřívější program

Letní kinoDatumČasCena
Letní kino na Dvoře MdB Tip dne! 12. 8. 201921:00–22:5299 Kč