Fantastická zvířata a kde je najít

Mladý anglický aktivista a čaroděj Mlok Scamander se na své cestě do Arizony zastavuje na skok v New Yorku. V ruce má tajemný zvětšující se kožený kufřík, v němž se skrývá pestrá směsice kouzelných bytostí, které mezi námi existují, a to od těch úplně nejmenších až po ty obrovité.

Píše se rok 1920 a doba je neklidná – křehká rovnováha mezi utajeným neviditelným světem čarodějů a světem obyčejných lidí, nebo-li mudlů, je v ohrožení. Přibývá katastrof přisuzovaných temnému čaroději Gellertu Grindelwaldovi a hlasy proti čarodějnictví pod vedením Mary Lou Holokostové každým dnem sílí. (Zlín Film Festival)

Více informací o filmu Fantastická zvířata a kde je najít najdeš na ČSFD nebo IMDB.

Hrají: Eddie Redmayne, Dan Fogler, Colin Farrell, Ron Perlman, Katherine Waterston, Alison Sudol, Ezra Miller, Samantha Morton, Jenn Murray, Jon Voight, Gemma Chan, Carmen Ejogo, Christine Marzano, Faith Wood-Blagrove, Lasco Atkins, Paul Bergquist, Jason Redshaw, Mitchell Thornton, Peter Breitmayer, Miroslav Zaruba, Akin Gazi, Attila G. Kerekes, Kornelia Horvath, Lobna Futers, Johnny Depp, Miquel Brown, Zoë Kravitz, Elizabeth Moynihan, Richard Price, Josh Cowdery, Richard Clothier, Reid Anderson, Silvia Crastan, Ronan Raftery, Greg Brummel, Bart Edwards, Arinzé Kene

Režie: David Yates

Žánr: dobrodružný, fantasy, rodinný

Dřívější program

Letní kinoDatumČasCena
Zahrada u Sosny 21. 7. 201821:00–23:1350 Kč