Načítám filmy

La La Land (2016)

Letní kino: Letní kino na dvoře MdB | 29. června 2018 | 21:3023:30 | Zdarma | Přidat do kalendáře

  • POZOR: film byl již promítán.

V Los Angeles, městě plném nadějí a hvězd, Sebastian náhodou potkává Miu a spolu se vydávají daleko za hranice stereotypní každodennosti – do pohádkové země splněných snů La La Landu. Talentovaného jazzového pianistu a nadějnou herečku čeká vzrušující dobrodružství, které se ani náhodou nepodobá jejich skutečným životům.

On už nebude muset hrát po zastrčených nočních barech pro lidi, kteří jej neposlouchají, a jí po jednom z četných neúspěšných konkurzů zavolají, že mají pro ni vysněnou filmovou roli. Osud to zařídil tak, že spolu se dostanou tam, kam by se jeden bez druhého nikdy nedostali. Jsou bláznivě zamilovaní a jejich cesta právě začíná…(Zlín Film Festival)

Drama / Romantický / Muzikál / Komedie; USA / Hong Kong, 2016, 128 min; Režie: Damien Chazelle; Scénář: Damien Chazelle; Kamera: Linus Sandgren; Hudba: Justin Hurwitz; Hrají: Ryan Gosling, Emma Stone, J.K. Simmons, Finn Wittrock, John Legend, Rosemarie DeWitt, Jason Fuchs, Sonoja Mizuno, Jessica Rothe, Candice Coke, Hemky Madera, Ana Flavia Gavlak, Callie Hernandez, Tom Everett Scott, Zoë Hall, Meagen Fay, Miles Anderson, Josh Pence, Damon Gupton, Nicole Coulon, Trevor Lissauer, Olivia Hamilton, Anna Chazelle, Scott Hislop, Amiée Conn, Kristin Slaysman, Tiffany Daniels

Podrobnosti

Datum: 29. června 2018

Čas: 21:30–23:30

Přidat do kalendáře

Cena: Zdarma

Žánry: , , ,

Letní kino

Letní kino na dvoře MdB

Adresa: Lidická 1861/12, 602 00 Brno

Telefon: 722 365 091

Web: letnikinobrno.cz

La La Land (2016)