Načítám filmy

Nejlepší ze všech světů (2017)

Letní kino: Letní kino Brno-střed | 5. července 2018 | 21:3023:30 | 50 Kč | Přidat do kalendáře

  • POZOR: film byl již promítán.

Sedmiletý Adrian vyrůstá v Salcburku. Jeho mladá matka Helga a její přítel jsou závislí na heroinu; jeho biologický otec zemřel ještě před jeho narozením. Helga miluje svého syna víc než cokoliv jiného. Zmítá se mezi pokusy být nejlepší matkou a prázdnotou, kterou zaplňuje konzumací drog.

V tomto světě je strádání normou. To málo peněz, které Helga má, jde na heroin. Přestože se stále pokouší svého zlozvyku zbavit, její úsilí má pravidelně nulový výsledek. A malý Adrian je tohoto všeho každodenní součástí.

Jeho svět je nicméně plný dobrodružství a své dětství vnímá jako šťastné. Je však zřejmé, že jeho život není ani zdaleka nevinnou idylou. Když se Helga konečně rozhodne své závislosti čelit a podstoupit léčbu, je nucena – i když jen dočasně – předat svého syna do opatrovnictví sociálním službám. (Zlín Film Festival)

Drama; Rakousko / Německo, 2017, 103 min; Režie: Adrian Goiginger; Scénář: Adrian Goiginger; Kamera: Yoshi Heimrath; Hudba: Michael Pink; Hrají: Verena Altenberger, Jeremy Miliker, Michael Pink, Michael Fuith, Lukas Miko, Philipp Stix, Reinhold G. Moritz

Podrobnosti

Datum: 5. července 2018

Čas: 21:30–23:30

Přidat do kalendáře

Cena: 50 Kč

Žánry:

Cyklus: Das Sommerkino

Letní kino

Letní kino Brno-střed

Adresa: Dominikánská 2, 602 00 Brno

Telefon: 775 055 258

Web: kinobude.cz

Nejlepší ze všech světů (2017)