Načítám filmy

Poznáš muže svých snů (2010)

Letní kino: Letní kino na dvoře MdB | 22. července 2018 | 21:3023:04 | 99 Kč | Přidat do kalendáře

  • POZOR: film byl již promítán.

Romantická komedie, vypovídající o manželství, rozvodech a nevěře. Hořkým humorem ilustruje, jak lehké je pro naše iluze ze sebe dělat blázny. Vášně, touhy, sny, neklid i stres vykolejí v životě nejenom manželský pár Alfieho (Anthony Hopkins) a Helenu (Gemma Jones), ale i jejich dceru Sally (Naomi Watts) s manželem Royem (Josh Brolin).

Poté, co Alfie opustí Helenu, aby dohnal své mládí a věnoval se energické, svobodomyslné dívce na telefonu jménem Charmaine (Lucy Punch), se Helena odvrací od racionálního přístupu k životu a řídí se praštěnými radami kartářky. Sally, nespokojená ve svém manželství, se zamiluje do pohledného majitele galerie Grega (Antonio Banderas) a její manžel Roy, nervózně čekající na reakci na svůj první rukopis, se zblázní do tajemné ženy Die (Freida Pinto), kterou pozoruje z okna svého bytu.(oficiální text distributora)

Komedie / Drama / Romantický USA / Španělsko, 2010, 94 min Režie: Woody Allen Scénář: Woody Allen Kamera: Vilmos Zsigmond Hrají: Gemma Jones, Josh Brolin, Anthony Hopkins, Naomi Watts, Freida Pinto, Antonio Banderas, Lucy Punch, Anupam Kher, Roger Ashton-Griffiths, Pauline Collins, Fenella Woolgar, Eleanor Gecks, Ewen Bremner, Anna Friel, Kelly Harrison, Christian McKay, Philip Glenister, Neil Jackson, Celia Imrie, Christopher Fulford, Alex MacQueen, Meera Syal, Joanna David, Zak Orth, Theo James, Johnny Harris, Shaheen Khan, Rupert Frazer, Jim Piddock, Lynda Baron, Natalie Walter, Geoffrey Hutchings, Augustina Amoa, Pearce Quigley

Podrobnosti

Datum: 22. července 2018

Čas: 21:30–23:04

Přidat do kalendáře

Cena: 99 Kč

Žánry: , ,

Letní kino

Letní kino na dvoře MdB

Adresa: Lidická 1861/12, 602 00 Brno

Telefon: 722 365 091

Web: letnikinobrno.cz

Poznáš muže svých snů (2010)