RocknRolla

“Já tohle město vlastním” Vlastnictví se ale londýnskému gangsterovi ze staré školy Lennymu Coleovi (Tom Wilkinson) začíná prodražovat. Přichází sem movitější zahraniční konkurence s plánem na pozemkový podvod. Malý zlodějíček (Gerard Butler) a jeho parťáci si myslí, že mohou hrát na obě strany a dostat se do vyšší ligy.

A teď přihoďte chladnokrevně tvrdou účetní (Thandie Newton), rockera, který pro zvýšení prodejů předstírá vlastní smrt, rádoby hudební magnáty (Jeremy Piven, Chris Bridges), ukradený obraz a šílenou čtverylku peněz a svalů – a dostanete divokou a zábavnou gangsterku, drsnou filmovou řežbu plnou sexu, rváčů a rock´n´rollu od autora a režiséra Guye Ritchieho (Seber prachy a vypadni, Podfu(c)k). (oficiální text distributora)

Více informací o filmu RocknRolla najdeš na ČSFD nebo IMDB.

Hrají: Gerard Butler, Tom Wilkinson, Thandie Newton, Mark Strong, Idris Elba, Tom Hardy, Karel Roden, Toby Kebbell, Jeremy Piven, Ludacris, Jimi Mistry, Geoff Bell, Matt King, Nonso Anozie, Gemma Arterton, Bronson Webb, Jamie Campbell Bower, Blake Ritson, David Leon, Dragan Mićanović, Johnny Harris, Ben Caplan, David Bark-Jones, Andy Linden, Tim Wallers, Oliver Dimsdale, James Greene, Roland Manookian, Ben Homewood, Tiffany Mulheron, David Sterne, Anton Saunders

Režie: Guy Ritchie

Žánr: akční, komedie, krimi

Dřívější program

Letní kinoDatumČasCena
Zahrada u Sosny 3. 8. 201920:00–21:5050 Kč