Načítám filmy

Rosita (2015)

Letní kino: Letní kino Brno-střed | 4. července 2018 | 21:3023:00 | 90 Kč | Přidat do kalendáře

  • POZOR: film byl již promítán.

Když si dánský vdovec nechá z Filipín poslat „zásilkovou nevěstu“, s níž se chce zasnoubit, jeho syn je do celé záležitosti zatažen jako překladatel. Otec tak nechtěně vytvoří milostný trojúhelník, který by mohl celou rodinu rozvrátit.

Johannes žije společně se svým otcem Ulrikem, vdovcem ve středním věku, v rybářském městečku v severní části Dánska. Vedou poklidný život ovládaný rutinou, v němž si každý hledí své práce na odlišných pozicích v odvětví rybolovu.

Ulrik postrádá lásku a něhu ženy, a proto zařídí mladé krásné Filipínce Rositě pobyt v Dánsku – stejně jako to před ním udělala řada dalších mužů z města. Johannes je do celé záležitosti neochotně zatažen jako překladatel.

Jenže v průběhu následujících týdnů to k sobě Johannese s Rositou přitahuje stále víc, což mladíka donutí převzít odpovědnost za svoje sny i budoucnost. (Cinemax)

Drama / Romantický; Dánsko, 2015, 88 min; Režie: Frederikke Aspöck; Scénář: Kim Fupz Aakeson; Kamera: Adam Wallensten; Hudba: Rasmus Bille Bähncke; Hrají: Mikkel Boe Følsgaard, Mercedes Cabral, Jens Albinus, Julie Agnete Vang Christensen, Mads Riisom, Lise Baastrup, Jacob Moth-Poulsen, Anders Brink Madsen, Girlie Lou Nielsen, Marilou Nadonza, Carsten Svendsen, Niels Ellegaard, Linda Fallentin, Sara Bell Andersen, Ole Dupont

Podrobnosti

Datum: 4. července 2018

Čas: 21:30–23:00

Přidat do kalendáře

Cena: 90 Kč

Žánry: ,

Cyklus: Severské filmy

Letní kino

Letní kino Brno-střed

Adresa: Dominikánská 2, 602 00 Brno

Telefon: 775 055 258

Web: kinobude.cz

Rosita (2015)