Zábava, zábava

Film přináší strhující příběhy tří žen různého věku, které jsou v různých fázích závislosti na alkoholu. Čtyřicetiletá Dorota je úspěšná prokurátorka, která pije podle svých slov proto, aby se nezbláznila. Chrání ji imunita, díky níž se snaží vyhnout odpovědnosti za přestupky, kterých se pod vlivem alkoholu dopustila.

Další z hrdinek je uznávaná chiruržka Teresa, která už kvůli pití přišla o rodinu a zůstala jí jen práce v nemocnici, situace se však vymkne kontrole, když jednou přijde opilá do služby. Studentka Magda miluje bouřlivé večírky, a protože jí studium jde skvěle a má i dobrou práci, nikdo jí nic nevyčítá. Přijde však chvíle, kdy ztrácí půdu pod nohama a dojde k tragédii. (3Kino)

Více informací o filmu Zábava, zábava najdeš na ČSFD nebo IMDB.

Hrají: Agata Kulesza, Maria Dębska, Dorota Kolak, Marcin Dorociński, Mirosław Baka, Marian Dziędziel, Marcin Bosak, Agnieszka Wosińska, Justyna Wasilewska, Marcin Czarnik, Lesław Żurek, Jowita Budnik, Magdalena Warzecha, Katarzyna Kwiatkowska, Przemysław Bluszcz, Marcin Bortkiewicz, Katarzyna Cynke, Rafał Rutkowski, Paulina Gałązka, Adam Cywka, Wiesław Cichy, Katarzyna Bargiełowska, Bartosz Żukowski, Ewa Konstancja Bułhak, Bartłomiej Kotschedoff, Krzysztof Dracz, Tomasz Sapryk, Sławomir Zapała, Dominika Kluźniak, Joachim Lamża, Dorota Landowska, Bartosz Porczyk, Aleksander Mikołajczak, Barbara Dziekan, Sebastian Pawlak, Olga Miłaszewska, Zbigniew Domagalski, Mateusz Janicki, Mariusz Pogonowski, Krzysztof Koła, Joanna Borer, Joanna Gonschorek, Diana Zamojska, Helena Chorzelska, Milena Lisiecka, Elena Leszczyńska, Agata Pruchniewska, Piotr Chlewicki, Barbara Kurzaj, Magdalena Smalara

Režie: Kinga Dębska

Žánr: drama

Dřívější program

Letní kinoDatumČasCena
Letní kino festivalu Meeting Brno 3. 6. 201921:00–22:28100 Kč