Načítám filmy

Ztracen v džungli (2017)

Letní kino: Letní kino na dvoře MdB | 4. července 2018 | 21:3023:30 | 99 Kč | Přidat do kalendáře

  • POZOR: film byl již promítán.

Mladý muž chce na cestách po světě uniknout rutinně a nudě západoevropského života. V bolívijské metropoli La Paz potkává nové parťáky z různých koutů světa a tajuplného průvodce. Ten je vezme na expedici do neprobádaných míst amazonského pralesa s tím, že mohou nalézt neznámý indiánský kmen, zcela nedotčenou přírodu a možná i naleziště zlata.

Jenže uprostřed divočiny průvodce zmizí a skupina cestovatelů se při ztroskotání na divoké řece rozpadne. Hlavní hrdina Yossi (Daniel Radcliffe) zůstane uprostřed neprostupné, nehostinné a nebezpečné džungle sám. Bez nože či jiné zbraně, bez zásob a bez jakéhokoli přístřeší… úplně sám.

Má sice za sebou tři roky vojenské služby, ale ty ho zdaleka nedokázaly připravit na všechno, co ho v dusném jihoamerickém pralese čeká. Krásná příroda se proměňuje v zelené peklo a v nepřítele plného útočných tvorů, jedovatých rostlin i hadů, odporného hmyzu a ohavných parazitů, jaké si ve středoevropských poměrech nedokážeme ani představit. Džungle má jasný vzkaz: sem lidé nepatří. (Bontonfilm CZ)

Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller; Austrálie / Kolumbie, 2017, 115 min; Režie: Greg McLean; Scénář: Justin Monjo; Kamera: Stefan Duscio; Hudba: Johnny Klimek; Hrají: Daniel Radcliffe, Thomas Kretschmann, Alex Russell, Lily Sullivan, Jacek Koman, Joel Jackson, Angie Milliken

Podrobnosti

Datum: 4. července 2018

Čas: 21:30–23:30

Přidat do kalendáře

Cena: 99 Kč

Žánry: , , ,

Letní kino

Letní kino na dvoře MdB

Adresa: Lidická 1861/12, 602 00 Brno

Telefon: 722 365 091

Web: letnikinobrno.cz

Ztracen v džungli (2017)