Načítám filmy

Letní kino na dvoře MdB

Lidická 1861/12, 602 00 Brno | 722 365 091 | letnikinobrno.cz

Projekt Letní kino je součástí festivalu Léto na Dvoře Městského divadla Brno. Začátky červencových filmových projekcí budou od 21:30 hod., v srpnu potom od 21:00 hod. Poslední projekce letošního Letního kina proběhne 28. srpna 2018.

Jde již o osmý ročník letního filmového svátku, který je v Brně unikátní. Jedná se vlastně o jakousi kino-restauraci pod širým nebem, kde se při sledování filmu běžně obsluhuje a konzumuje. Projekci technicky zajišťují odborníci z Městského divadla Brno, dramaturgii a gastronomickou část pak spol. Brixton gastro. Tradičně budou v nabídce osvědčené i zcela nové tituly, dramaturgie kina se ubírá směrem ke kvalitním filmům, na které lze zakoupit práva pro veřejné projekce.

Na Letní kino je připraveno více než 60 filmů. K dispozici je i mokrá varianta, kdy lze film sledovat ze zastřešené terasy. Vstupné je pro letošní rok 99,- Kč. Pětikoruna z každé vstupenky bude letos věnována na konto Velvet Smile, o.p.s. (poskytuje pomoc a podporu dětem i dospělým v tíživé životní situaci z důvodu úrazu, nemoci nebo třeba domácího násilí), a to na konkrétní sbírku, která pomůže zkvalitnit život někomu, kdo to potřebuje (konkrétní příjemce pomoci bude zveřejněn na webu a FB akce).

Tradičně budou v nabídce osvědčené i zcela nové tituly, dramaturgie kina se ubírá směrem ke kvalitním filmům, na které lze zakoupit práva pro veřejné projekce. Na své si přijdou milovníci všech filmových žánrů, z titulů namátkou vybíráme:

Letní kino na dvoře MdB
  • Nebyly nalezeny žádné záznamy.

Navigace pro seznam (filmy)